A A A

Warunki rezerwacji i regulamin

WARUNKI REZERWACJI:

 1. Rezerwacja gwarantowana następuje po wniesieniu zadatku za pobyt. Od chwili dokonania rezerwacji wstępnej, czas na wniesienie zadatku wynosi 48 godzin.
 2. Zadatek wynosi  30% całkowitej kwoty pobytu.
 3. Do stałej opłaty za wynajem domku doliczana jest również opłata w wysokości 50zł za sprzątanie w przypadku pobytu zwierząt.
 4. Rezerwację uznaje się za potwierdzoną po przesłaniu dowodu wpłaty/przelewu na adres e-mail: olgam8@wp.pl lub po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym.
 5. Po zaksięgowaniu przelewu zadatku lub przesłania potwierdzenia przelewu, do osoby rezerwującej wysyłany jest e-mail z potwierdzeniem rezerwacji.
 6. W przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.
 7. Opłata za wynajem domków letniskowych pobierana jest z góry pierwszego dnia pobytu.
 8. W przypadku skrócenia pobytu, pobrana opłata jest bezzwrotna.


REGULAMIN WYNAJMU DOMKU LETNISKOWEGO:

 1. Goście ponoszą całkowitą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia lub urządzeń technicznych powstałe z ich winy lub z winy odwiedzających ich osób.
 2. W domku obowiązuje całkowity i kategoryczny zakaz palenia tytoniu!
 3. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, kosztowności lub innych rzeczy materialnych Gości.
 4. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochcodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 5. Właściciel oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka), jednak nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z nieg odzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądż opiekunowie prawni.
 6. Prosimy o segregację śmieci. Na posesji znajdują się pojemniki (worki) na szkło, plastik i metal, papier, odpady mieszane, odpady bio.
 7. Goście zobowiązani są do utrzymywania oraz zwrotu domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem, opróżnienie lodówki z żywności i pozostawienie jej w nienagannym stanie, pozostawienie otoczenia domku w zastanym stanie.
 8. W momencie wynajmu domku każdy Gość akceptuje i wyraża zgodę na warunki zawarte w regulaminie wynajmu domku letniskowego.